Czy niedziela będzie dla nas?

Przed zawodnikami naszego klubu chyba najważniejsza niedziela w ich dotychczasowej karierze. Młodzicy mają szansę na 2 miejsce natomiast trampkarze mogą przejść do historii awansując do wyższej ligi. Oba mecze trudne w które należy włożyć maksimum wysiłku i umiejętności bo ani Zgoda ani Lider nie położą się na murawie prosząc o jak najniższy wymiar kary. Rywale będą walczyć do końca, więc trzeba powalczyć. Nasze drużyny w naszym przekonaniu stać na sukcesy ale muszą poważnie podejść do niedzielnych spotkań. Wszyscy z wielką uwagą będziemy czekali na wieści z choceńskiego obiektu. Oto obsada i klasyfikacja strzelców.

Unia Choceń

Zgoda Chodecz

2017-11-05

GTS Unia Choceń (Choceń, Sikorskiego 12)