Grały 2 Jedynki

JEDYNKA II ALEKSANDRÓW KUJAWSKI - UNIA CHOCEŃ 10-1 (8-0) Sędzia: Jacek Przewozik

Bramki: Adrian Buczkowski 8,11,14,16,60 Klaudiusz Bykowski 15,28 Kacper Śpiewak 22,25 Marcin Rumiński 38 - Krystian Skwarski 47

JEDYNKA II: 1 Mateusz Wachowicz 10 Filip Małecki 18 Jakub Suchara 3 Igor Królikowski 20 Kacper Olejnik 7 Adrian Buczkowski 13 Jakub Eizenchart 11 Klaudiusz Bykowski 16 Kacper Śpiewak
Skład rezerwowy 12 Bartosz Centkowski 6 Hubert Sikorski 4 Filip Porański19 Michał Kruczkowski15 Igor Stroksztejn 17 Marcin Rumiński
2 Dominik Marcinkowski 8 Mateusz Frankowski 9 Mateusz Borowski TRENER: Wojciechowski Sławomir

UNIA : 12 Miłosz Laskowski 8 Kacper Waligórski13 Adam Dankowski 11 Sebastian Bagiński 21 Krzysztof Lewandowski 10 Mateusz Klonowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 14 Krystian Skwarski 4 Kacper Ciesielski Skład rezerwowy 9 Michał Walewicz(k) 18 Jakub Feliniak 3 Adam Pradun 2 Aleksander Kwiatkowski

Pogromem zakończył się środowy mecz Unii z Jedynką II. Jedynka zagrała w pełnym składzie tzn. zagrały 2 drużyny tego zespołu. W pierwszej połowie trener gospodarzy wystawił najsilniejszy skład jakim dysponował, można powiedzieć pierwszą drużyną, zwykle w lidze grają mieszane składy tak było  w Choceniu. Nasi zawodnicy nie radzili sobie z szybkimi akcjami Jedynki, dodatkowo, początek meczu przywitał nas obfitym deszczem co dodatkowo utrudniało grę.Gospodarze prawie w całości grający rocznikiem 2003 przez 8 minut nie mogli strzelić na bramek, potem worek się rozwiązał i w pierwszej połowie było 7-0. Niestety sędzia dopatrzył się 8 bramki w jakiś cudowny sposób na drugi dzień, bo jeszcze przed wyjazdem pisał wynik 9-1. Druga połowa, to zmieniony skład Jedynki, przegraliśmy ją 2-1 ale zawodnicy mieli kilka dobrych sytuacji bramkowych. Nieporozumienie obrońców i bramkarza gospodarzy w 47 minucie wykorzystał Krystian Skwarski i jest to pierwsza nasza bramka w tej rundzie. Wrażenia z meczu są takie sobie, szczególnie zabolały słowa trenera, gospodarzy, który powiedział, że wystawi pełny skład to dostaniemy dwucyfrówkę. Te słowa i inne sprawy pozostawiam bez komentarza.