Kujawianka powtórzyła wynik Lidera

UNIA CHOCEŃ - Kujawianka Izbica Kujawska 1-7(0-1) Sędzia:Daniel Borecki

Bramki:Adam Dankowski 58 - 10,40,48,50,53,55,59

UNIA : Mikołaj Świątecki Jakub Feliniak Adam Dankowski Sebastian Bagiński Kacper Waligórski Michał Walewicz Tymoteusz Kwiatkowski Krystian Skwarski Kacper Ciesielski Mateusz Klonowski Adam Pradun Dorian Jabłoński Miłosz Laskowski Aleksander Kwiatkowski

Mecz miał być rozegrany w Izbicy, ale zespół Kujawianki nie może korzystać z obiektu, wiec przyjechali do nas po raz drugi. Zespół trenuje na orliku, natomiast my jeszcze nie mieliśmy okazji trenować na naszym boisku. I to było widać w meczu może nie aż tak w 1 połowie, ale w drugiej wyraźnie. Jeszcze 2 tygodnie temu gdzie oba zespoły nie trenowały na powietrzu byliśmy lepsi teraz już nie. Przed meczem kontuzji doznał Mateusz Klonowski, a na meczu nie było Krzysia Lewandowskiego i Krystiana Wojciechowskiego.  Pierwsza połowa w miarę wyrównana, ale to goście w 10 minucie zdobywają bramkę, choć niektórzy sygnalizowali faul na bramkarzu. Druga odsłona do 40 minuty była podobna do pierwszej jednak po utracie drugiego gola strzelonego głową po rzucie rożnym Kujawianka rozwiązała worek z bramkami. Niestety większość z nich padło w ten sam sposób strzał zza szesnastki i spóźnione interwencje Mikkiego. Trzeba wyciągnąć wnioski z tych akcji. Honorową bramkę w końcówce meczu zdobył damek, który przedryblował zanim ją strzelił co najmniej 7 zawodników. Do ligi pozostało półtora tygodnia, a młodzikom został sparing z LTP Lubanie.