SKRWA SKRWILNO - UNIA CHOCEŃ 0-4(0-3) Sędzia Mariusz Pyszorski (Lipno)

Bramki: Adam Dankowski 15-g,59 Kacper Ciesielski 16 Marcel Klonowski 22

SKRWA: 1 Jakub Durszlewicz 11 Michał Celebucki(k) 16 Mateusz Cichorek 2 Szymon Graczyk 17 Jan Kolczyński 5 Konrad Majewski 6 Rafał Paliński 9 Filip Tuchalski 4 Patryk Wiśniewski Skład rezerwowy 20 Mateusz Budzich 3 Dominik Bukowski 13 Przemysław Michalski 18 Adrian Ratuszny TRENER: Graczyk Tomasz

UNIA : 1 Mateusz Klonowski(k) 13 Adam Dankowski 14 Krystian Skwarski 2 Aleksander Kwiatkowski 5 Adam Lewandowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 8 Kacper Waligórski 4 Kacper Ciesielski 7 Marcel Klonowski Skład rezerwowy 19 Błażej Jaskólski 20 Zuzanna Piasecka 16 Damian Gołębiewski

TRAMPKARZ

SKRWA SKRWILNO - UNIA CHOCEŃ 9-0(3-0) Sędzia Mariusz Pyszorski (Lipno)

Bramki: Dawid Gołębiewski 5 Marcin Wiśniewski 25,40,42,57 Tomasz Szczeblewski 32,55,62 Łukasz Szczerbiak 60

SKRWA: 1 Piotr Fałdowski 17 Łukasz Cichorek 10 Dawid Gołębiewski 8 Hubert Klonowski 4 Jakub Stachowski 13 11 Tomasz Szczeblewski 11 Łukasz Szczerbiak 3 Jakub Watkowski(k) 16 Marcin Wiśniewski 20 Sebastian Wysocki TRENER: Celebucki Paweł

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 14 Mateusz Ampanowicz 5 Fabian Przybyszewski(k) 11 Sebastian Bagiński 10 Jakub Feliniak 8 Dawid Nykel 11 Bartosz Mikołajczewski 17 Gracjan Urbański 6 Adam Dankowski 20 Patrycja Mikrut 18 Jarosław Szaradowski Skład rezerwowy 3 Mateusz Klonowski 9 Krystian Skwarski 7 Kacper Waligórski

Ponownie  w odmiennych nastrojach wracały drużyny ze Skrwilna młodzicy po dobrym meczu pokonali gospodarzy natomiast trampkarze borykający się z problemami kadrowymi wysoko ulegli dobrze zorganizowanej i fizycznej drużynie Skrwy. Młodzicy już do przerwy prowadzili 3-0 grając konsekwentnie w obronie i wreszcie udanie w ataku, chodzi o skuteczność, która w końcu nie szwankowała. Pierwszą bramkę po przerwie spowodowaną kontuzją nadgarstka zdobył Damek głową po dośrodkowaniu Kajtka z rzutu rożnego. Potem po koronkowej akcji przymierzył Kajtek, a na koniec swoją pierwszą bramkę strzelił najmłodszy na boisku Marcel. Po przerwie w składzie pojawiły się zmiany w Unii zadebiutował Damian Gołębiewski zawodnik drużyny orlików. Unia strzela jeszcze jedną bramkę i zdobywa ją po solowej akcji przez całe boisko Damek. Trampkarze zagrali słabszy mecz, to nie była ta drużyna, która urwała punkcik SMSowi i Wygrała z Wichrem. Przyczynami porażki mogą być osłabienia kadrowe oraz częstotliwość meczy w ostatnim czasie, której chłopcy nie wytrzymali. Drużyna Skrwy była silnie fizycznie i składała się większości z zawodników z rocznika 2002, gając bardzo dojrzały futbol chociaż tylko w 10 potrafiła wysoko pokonać naszą drużynę. Przed młodzikami zaległy mecz, potem przed obiema drużynami spotkania z Włocłavią.