Pierwszy cenny punkcik

UKS SMS II WŁOCŁAWEK - UNIA CHOCEŃ 1-1(0-1) Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)

Bramki: Jarosław Szaradowski 36 - Kacper Moczulski 4

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 14 Mateusz Ampanowicz 5 Fabian Przybyszewski(k) 11 Sebastian Bagiński 10 Jakub Feliniak 3 Gracjan Urbański 11Bartosz Mikołajczewski 8 Dawid Nykel 6 Aleksander Wojciechowski 7 Kacper Waligórski 13 Jarosław Szaradowski Skład rezerwowy 3 Mateusz Klonowski 20 Patrycja Mikrut 9 Krystian Skwarski

UKS SMS II 1 Sebastian Ambroziewicz(k) 5 Maciej Kasiński 2 Szymon Rzadkowalski 4 Jakub Jabłoński 7 Szymon Skibiński 6 Filip Pieczkowski 13 Kacper Moczulski 11 Kacper Drzewiecki 17 Adrian Bryszewski 10 Adam Ruszkowski 9 Mateusz Pustelnik Skład rezerwowy 12 Jakub Seweryn 8 Wiktor Tychulski 16 Mateusz Olakowski 15 Dominik Marchlewski 14 Patryk Jabłoński 18 Miłosz Sztygowski 3 Miłosz Chwalisz TRENER: Patyk Maciej

Pierwszy punkt wiosną stał się faktem i to z drużyną z którą jesienią przegraliśmy 7-0, z tego względu ten wynik należy upatrywać w kategorii sukcesu. jak zwykle zaczęliśmy od błędu i już w 4 minucie tracimy gola jakbyśmy zostali w szatni. zespół  Włocławka w 1 połowie po zdobyciu gola nie miał już tak klarownych okazji do podwyższenia. Z naszej strony prawie nadeszła natychmiastowa odpowiedź jednak Jarek minimalnie przestrzelił z główki. Potem były również okazje jednak wynikł nie uległ zmianie. Druga połowa zaczęła by się tak jak pierwsza czyli sms prawie zdobywa bramkę ale tym razem odpowiedź zakończyła się powodzeniem. Po dryblingu Jarka w polu karnym gubi piłkę i pierwszy zorientował się gdzie jest posyłając ja w długi róg bramki gości. Goście ruszyli do ataku i była taka wymiana ciosów. SMS miał poprzeczkę i o mało co Kuba nie strzeliłby swojaka. W polu karnym gości szalał jarek ale wynik ku rozpaczy gości nie uległ zmianie. O tym jak cenny może to być punkt przekonamy się za tydzień. W trampkarzach w meczu ligowym debiutowali Krystian I Mateusz oczywiście bez kompleksów.