Podwójne zwycięstwo

TRAMPKARZ

ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - UNIA CHOCEŃ 1-5(0-2) Sędzia Mateusz Czerwiński (Włocławek)

Bramki: Gracjan Urbański 9,53 Adam Dankowski 30,38 Damian Żelski 49 - Filip Waśkiewicz 65 Fabian Przybyszewski

W 12 minucie Wiktor Staniszewski broni rzut karny rywali

ZJEDNOCZENI: 1 Kacper Augustyniak 6 Metin Amed 3 Jakub Włosiński 4 Wiktor Trawczyński 13 Kamil Dominiak 8 Daniel Ochociński 7 Ernest Ciesielski 17 Jakub Świątkowski 16 Dawid Zieliński 10 Kacper Baranowski 11 Filip Waśkiewicz Skład rezerwowy 14 Sebestian Deręgowski 15 Jakub Piotrowski 2 Adrian Kaźmierczak 5 Jakub Kapela 9 Jakub Baranowski TRENER: Kawczyński Kamil

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 5 Fabian Przybyszewski(k) 8 Jakub Nowakowski 16 Miłosz Rysio 3 Adam Dankowski 11 Bartosz Mikołajczewski 10 Jakub Feliniak 9 Mateusz Klonowski 15 Mateusz Paprocki 6 Krystian Skwarski 17 Gracjan Urbański Skład rezerwowy 12 Miłosz Laskowski 19 Kacper Młynarkiewicz 7 Kacper Waligórski 18 Damian Żelski

MŁODZIK

UNIA CHOCEŃ - LTP LUBANIE 0-1(0-0) Sędzia Grzegorz Nowakowski(Włocławek)

Bramki: Kacper Ciesielski 38-k

LTP: 1 Kacper Jagodziński - 6 Anna Zapiec 5 Wiktoria Nastachowska 9 Kacper Lewandowski 15 Jakub Wróblewski 7 Alan Sobiech 14 Łukasz Mularczyk 4 Łukasz Makowski 17 Szymon Kuczkowski Skład rezerwowy 19 Anna Kopaczewska 10 Karolina Wódkowska 3 Miłosz Skowroński 12 Bartłomiej Puchalski 11 Wiktor Makowski 16 Jakub Kulpa 2 Jakub Ćwikliński 18 Miłosz Górecki 13 Mikołaj Kranc TRENER: Zapiec Marcin

UNIA : 1 Bartosz Przybyszewski - 3 Adam Pradun 17 Kacper Skonieczny 5 Adam Lewandowski 13 Łukasz Wojciechowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 4 Kacper Ciesielski 2 Aleksander Kwiatkowski 7 Marcel Klonowski(k) Skład rezerwowy 8 Wiktor Lewandowski 9 Kornel Lewandowski 14 Damian Gołębiewski 18 Piotr Wojciechowski

W ten zimny niedzielny dzień obie nasze drużyny wygrały ważne mecze co sprawiło, że jeżeli wygrają w ostanich spotkaniach młodzicy zajmą drugie miejsce natomiast trampkarze w przypadku wygrają z Liderem III awansują do wyższej ligi. Trampkarzom mecz ułożył się na początku już w 9 minucie Gracjan po błędzie obrony strzela bramkę. 3 minuty później Zjednoczeni stanęli przed szansą wyrównania ale Wiktor brani karnego. Potem 5 minut przed końcem 1 połowy Damek podwyższa na 2-0. Tak kończy się 1 połowa. W drugiej kolejne trafienie zalicza Damek a potem swoją debiutancką bramkę zdobywa Damian Żelski nowa twarz w drużynie trampkarzy. Gospodarze odpowiadają 1 trafieniem ale chwilę później Gracjan ustala wynik spotkania. cieszy zwycięstwo i perspektywy z nim związane ponieważ Lider niespodziewanie przegrał z Lechem i szansa jest ogromna by wiosną zagrać np. z Włocłavią, SMS, czy Jedynką Aleksandrów Kujawski.

Młodzicy mając przez cały czas przewagę na boisku w Lubaniu nie mogli potwierdzić jej bramkami. Głównym przyczyną były warunki, które panowały na boisku i dobra obrona zespołu lubańskiego, której trzon stanowiły 2 dziewczyny. Radziły sobie kapitalnie i dopiero w 38 minucie jedna z zawodniczek powstrzymała rękoma piłkę zmierzającą do bramki za co otrzymała 2 minuty kary a drużyna rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Kajtek strzelając 13 bramkę w sezonie. Wynik nie uległ zmianie i 3 punkty pojechały do Chocenia. za tydzień kluczowe mecze naszych zespołów.