Pokonani po przerwie

UNIA CHOCEŃ - DWUNASTKA WŁOCŁAWEK  0-5 (0-0) Sędzia: Ewa Łukaszewska

Bramki: Jakub Brzeziński 31 Przemysław Grabowski 44 Adrian Skurtys 46,54 Mateusz Kędzierski 50

UNIA :1 Wiktor Staniszewski 11 Sebastian Bagiński 13 Adam Dankowski 7 Krystian Wojciechowski 21 Krzysztof Lewandowski 9 Michał Walewicz(k) 6 Tymoteusz Kwiatkowski 14 Krystian Skwarski 10 Mateusz Klonowski
Skład rezerwowy
12 Miłosz Laskowski 8 Kacper Waligórski 18 Jakub Feliniak 17 Mikołaj Świątecki 15 Kacper Młynarkiewicz 4 Kacper Ciesielski 3 Adam Pradun

DWUNASTKA: 1 Jakub Woźniak 4 Jakub Brzeziński 16 Przemysław Grabowski 5 Dominik Marchlewski 2 Wojciech Nowakowski 3 Filip Pieczkowski(k) 14 Adrian Skurtys 7 Miłosz Sztygowski 8 Oskar Wróblewski
Skład rezerwowy 9 Bartosz Bąkała 10 Kacper Jasiński 6 Mateusz Kędzierski 11 Jakub Skiba TRENER: Ramza Łukasz

Pierwsze spotkanie ligowe naszego zespołu po zimowej przerwie miało 2 zupełne różne połowy. Pierwsza, która była super, gdzie nasi zwodnicy prowadzili wyrównaną walkę z zespołem gości i w dużej mierze przeważając na boisku. Jedyne czego zabrakło to lepszej skuteczności, szczególnie w sytuacji, którą miał Kajtek. Druga połowa potwierdziła obawy co do wytrzymania kondycyjnego całego spotkania. Niestety nie udało się utrzymać dobrego rezultatu, a unici stracili bramkę już na początku drugiej części. Kolejne bramki były konsekwencją błędów, które wynikały z braku sił. Powinno być lepiej, kiedy zawodnicy więcej potrenują na świeżym powietrzu. Mimo porażki zawodnikom należą się ogromne brawa, za pierwszą połowę i walkę do końca. Już w kolejną niedzielę młodzicy udadzą się do Wielgiego na mecz z silnym zespołem Wichra, który rozbił Vikinga 11-0. Mecz odbędzie się na ciężkim terenie jakim z pewnością jest boisko w Teodorowie.