Poprawić wyniki z pierwszej rundy

Obydwie drużyny zawaliły swoje pierwsze mecze remisując z jutrzejszymi rywalami w meczach u siebie. Trampkarze zremisowali ze Zjednoczonymi 1-1, a młodzicy uratowali remis z Lubaniem w ostatnich sekundach spotkania. faktem jest jednak to, że obydwa te spotkania nasze drużyny zremisowały na własne życzenie i skomplikowały sobie sytuacje w swoich ligach. Teraz czas na rehabilitacje i zwycięstwa z rywalami, które są jak najbardziej w zasięgu obu drużyn. Szczególnie ważny mecz mają w Piotrkowie trampkarze, przed którymi otworzyła się realna szansa awansu do wyższej ligi. Warunek jest jeden wygrać w Piotrkowie i za tydzień w Choceniu. Spotkanie będzie bardzo ciężkie ponieważ Zjednoczeni pokazali się u nas z jak najlepszej stronie ambitnie walcząc do końca i oby nam tej ambicji i woli walki nie zabrakło w jutrzejszym meczu. Młodzicy walczą o 2 pozycję i kluczowy będzie mecz za tydzień ze Zgodą ale jutro należ także walczyć o zwycięstwo aby mieć większy komfort gry oraz powalczyć o indywidualne osiągnięcia. Czakamy na udaną niedzielę naszych drużyn. Poniżej tradycyjnie obsady i klasyfikacje strzelców.

MGKS Lubraniec

Łokietek Brześć Kujawski

2017-10-26

MGKS Lubraniec (Lubraniec, Sportowa 1)