Przegrana niech będzie lekcją

MŁODZIK

MŁODA WŁOCŁAWIANKA - UNIA CHOCEŃ 4-0(2-0) Sędzia Adrian Fijałkowski (Włocławek) mecz na boisku w Choceniu Włocławianka gospodarzem

Bramki: Igor Trąd 5 Bartosz Sudomir 13 Adam Lewandowski 45- sam Dawid Wysocki 50

MŁODA: 1 Tobiasz Wyborski 19 Kacper Kamiński 15 Igor Kapuściński 16 Igor Kaźmierczak 7 Olivier Maik 4 Jakub Sawicki 6 Bartosz Skoczylas 10 Igor Trąd 8 Dawid Wysocki 14 Piotr Kamiński 24 Bartosz Sudomir Skład rezerwowy TRENER: Rojewski Wojciech

UNIA : 1 Mateusz Klonowski(k) 13 Adam Dankowski 14 Krystian Skwarski 11 Sebastian Bagiński 2 Aleksander Kwiatkowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 8 Kacper Waligórski 4 Kacper Ciesielski 7 Marcel Klonowski Skład rezerwowy 12 Łukasz Wojciechowski 5 Adam Lewandowski 18 Piotr Wojciechowski 20 Zuzanna Piasecka 16 Cezary Jarecki 15 Bartosz Przybyszewski 3 Adam Pradun

Tak jak pisałem w poprzednim poście z pewnością psychika zadecydowała o postawie naszych zawodników w tym spotkaniu. Błędy w obronie sprawiły, że do przerwy był 2-0. Nasi napastnicy i pomocnicy mieli problemy z rosłą obroną drużyny gospodarzy. Dodatkowo w drugiej odsłonie kontuzji doznał Damek, a trener dał pograć zmiennikom. Włocławianie dołożyli 1 bramkę a jedną podarował im Adam i po meczu pozostało nie wiadomo co. Dla młodych zawodników niech będzie przestrogą, że mecz trwa dopóki piłka jest na boisku, nawet jeśli ta piłka w cudzysłowie z przerwami leży tam prawie tydzień. Chyba nie wszyscy do końca byli na to przygotowani, szczerze mówiąć ja też.