Przegrana z Lubrańcem

MGKS LUBRANIEC - UNIA CHOCEŃ 9-0 (0-0) Sędzia: Mariusz Rybicki

Bramki: Marcin Chamryga 32,38 Bartosz Adamus 36 Gabriel Krajewski 40 Kacper Tomczak 41,46 Kamil Kaczorowski 48 Tomasz Przybysz 57 Kamil Kaczorowski 58

MGKS : 1 Gracjan Jankowski 11 Marcin Chamryga 4 Kacper Gałka 16 Kamil Kaczorowski 22 Gabriel Krajewski 17 Adrian Podczarski 2 Tomasz Przybysz 9 Jakub Sobieraj 15 Jakub Szwarc
Skład rezerwowy 10 Bartosz Adamus 8 Alan Tomczak 18 Igor Tomczak 13 Kacper Tomczak 20 Jakub Wichrowski 14 Dymitr Wróblewski TRENER: Kapuściński Roman

UNIA : 5 Bartosz Przybyszewski 13 Adam Dankowski 10 Mateusz Klonowski 8 Kacper Waligórski 7 Krystian Wojciechowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 16 Mateusz Grzelak 14 Krystian Skwarski 4 Kacper Ciesielski
Skład rezerwowy 12 Miłosz Laskowski 21 Krzysztof Lewandowski 3 Adam Pradun 18 Jakub Feliniak 17 Mikołaj Świątecki 11 Sebastian Bagiński 3 Adam Pradun 20 Dorian Jabłoński 2 Aleksander Kwiatkowski

Po ostatnich meczach trener zdecydował się na zmiany by coś poprawić i zmobilizować zawodników do gry. W bramce zadebiutował Bartek Przybyszewski i mimo wpuszczonych bramek zaprezentował się poprawnie. Do przerwy dobra gra mimo  braku akcji bramkowych bardzo dobrze zagrała obrona. Po przerwie niestety nie było tak dobrze 2 szybko strzelone bramki ustaliły mecz, a trener wpuścił zawodników mało grających w poprzednich spotkaniach. W zespole z Lubrańca pojawili się rośli zawodnicy co również miało znaczący wpływ na dalszy przebieg spotkania. Większość bramek straciliśmy nie trzymając linii spalonego co trzeba będzie ćwiczyć.Wynik 9-0 jest mylny i nie odzwierciedla przebiegu całego meczu ale liczy się co w sieci czyli wysoka porażka.