Radziejów zdobyty, z Lubrańca na tarczy

TRAMPKARZ

UNIA CHOCEŃ - START RADZIEJÓW 0-8(0-5) Sędzia Łukasz Woźniak (Kolonia Łowiczek)

Bramki: Jakub Feliniak 4,13,24.27 Fabian Przybyszewski 33-w Mateusz Paprocki 38 Dorian Jabłoński 55 Jakub Nowakowski 59

START : 1 Grzegorz Chrzanowski 11 Jonathan Ciesielski 17 Piotr Kozłowski 6 Krystian Rogacki 15 Radosław Benedykciński 20 Mateusz Jarmuż 10 Bartosz Koziński 2 Michał Tomaszewski 5 Wiktor Wasilewski 16 Andrzej Wrzesiński 9 Maksymilian Wawrzyniak TRENER: Markowski Piotr

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 5 Fabian Przybyszewski(k) 8 Jakub Nowakowski 16 Miłosz Rysio 3 Adam Dankowski 11 Bartosz Mikołajczewski 19 Mateusz Klonowski 10 Jakub Feliniak 15 Mateusz Paprocki 7 Kacper Waligórski 6 Krystian Skwarski Skład rezerwowy 12 Miłosz Laskowski 18 Dorian Jabłoński 19 Kacper Młynarkiewicz

MŁODZIK

MGKS LUBRANIEC - UNIA CHOCEŃ 4-1(2-1) Sędzia Grzegorz Nowakowski(Włocławek)

Bramki: Piotr Gołębiewski 2,34 Jakub Pawłowski 16 Jakub Sobieraj 56 - Kacper Ciesielski 15

MGKS: 19 Nikodem Baranowski 14 Piotr Gołębiewski 9 Jakub Bączek 18 Wiktor Barczak 15 Michał Nowakowski 3 Jakub Pawłowski 16 Filip Przewozikowski 7 Jakub Sobieraj 13 Jakub Wójtowicz Skład rezerwowy 5 Tomasz Wichrowski 17 Filip Baurski 22 Łukasz Śmiałek 21 Patryk Kowalski 11 Michał Pyrek TRENER: Kapuściński Roman

UNIA : 1 Bartosz Przybyszewski - 3 Adam Pradun 17 Kacper Skonieczny 5 Adam Lewandowski 13 Łukasz Wojciechowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 4 Kacper Ciesielski 2 Aleksander Kwiatkowski 7 Marcel Klonowski(k) Skład rezerwowy 12 Hubert Młynarkiewicz 18 Piotr Wojciechowski 14 Damian Gołębiewski 8 Wiktor Lewandowski 9 Kornel Lewandowski 21 Jakub Szatkowski 4 Paweł Maciejewski 15 Cezary Jarecki

Zespół trampkarzy odniósł pewne zwycięstwo nad ostatnim zespołem w tabeli. Przewaga naszej drużyny była tak duża, że przez całe spotkanie w 80 procentach gra toczyła się na połowie Startu. Bramki padały głów nie ze stałych fragmentów gry. w pierwszej połowie padły po rozegraniach z rzutu rożnego akacje kończył Kuba Feliniak. Piątą bramkę dołożył Fabian z rzutu wolnego. W drugiej połowie padła najładniejsza bramka meczu strzelona po dośrodkowania z rzutu rożnego z woleja. Bramki z akcji dołożyli Mati i Dorian. Zawodnicy gospodarzy mieli jedną okazję do zdobycia bramki ale strzał z dalszej odległości, który odbił się od poprzeczki zdaniem sędziego nie przekroczył linii bramkowej.

Młodzicy niestety ulegli zespołowi z Lubrańca popełniając zbyt dużo indywidualnych błędów. Przyczynę porażki można upatrywać w tym, że drużyna z Lubrańca potrafiła wykorzystać nasz słabszy okres gry natomiast my nie potrafiliśmy wykorzystać słabszej gry przeciwnika. Mecz zaczoł się od naszej przewagi i szans niestety błąd w obronie i tracimy bramkę. Po akcji naszego zespołu w niedługim czasie wyrównuje Kajtek lecz sędzia się myli i zapisuje bramkę Piotrkowi, który nie był wtedy nawet na boisku. Bramką cieszymy się krótko bo kolejny błąd i kolejna bramka dla MGKSu. Do końca pierwszej połowy byliśmy stroną przeważającą lecz nie przedłożyło się to na zmianę wyniku.  Po przerwie zapadliśmy w sen zimowy gospodarze mieli 3 okazje by nas dobić i cudem tego nie zrobili ale za  razem cudu już nie było. Po stracie 3 bramki trener dał pograć zawodnikom, którzy grają trochę mniej i trzeba powiedzieć, że radzili sobie dzielnie i bez kompleksów tracąc tylko jedną bramkę. Zespołowi z Lubrańca, który z pewnością jest najlepszy w tej lidze gratulujemy zwycięstwa i 1 miejsca czego nie można powiedzieć o trenerze gospodarzy, który poziomem swoich prowokacji powinien być w ogonie tabeli. Trampkarze walczą o awans natomiast młodzicy w 2 ostatnich spotkaniach powalczą o 2 lokatę w rozgrywkach.