Rewanże czas zacząć

Już jutro młodzicy meczem z Łokietkiem zainaugurują rundę rewanżową w naszej lidze. Pamiętamy pierwszy mecz wygrany 6-3 z tym rywalem. Ciężko będzie powtórzyć tak wysoki wynik, chyba, że nasi zawodnicy nastawią wreszcie celowniki. czego im życzymy. Z kolei trampkarze udają się do Dobrego aby podtrzymać passę nieprzegranych meczów i powalczyć o 3 punkty. Z pewnością w obu spotkaniach, które do łatwych należeć nie będą będzie decydowała dyspozycja dnia oraz kadra jaka wybiegnie w obu drużynach i oby była najliczniejsza. Poniżej obsady naszych spotkań i klasyfikacje strzelców.

Unia Choceń

Łokietek Brześć Kujawski

2017-10-06

GTS Unia Choceń (Choceń, Sikorskiego 12)