Sesja wyjazdowa naszych drużyn

W ten weekend obie nasze drużyny będą grały na wyjeździe. Trampkarze jadą w sobotę do Radziejowa aby szukać skuteczności ze  Startem z którym u siebie wygraliśmy 7-0. Po ostatnim meczu z Lechem chłopcy już wiedzą, że rywala który gra na swoim terenie nie można lekceważyć i trzeba wykorzystywać stworzone sytuacje, a wtedy z Radziejowa dotrą do nas dobre wieści. Młodzicy w niedzielę mają arcytrudne zadanie pokonać lidera rozgrywek czyli niepokonany MGKS. U nas po zaciętym meczu przegraliśmy 3-2. Aby tam nie przegrać trzeba zagrać dobrze z tyłu i utrzymać skuteczność. Wierzymy, że nasz zespół stać na taki scenariusz i życzymy powodzenia obydwu naszym zespołom na wyjazdach. Poniżej obsada kolejek i klasyfikacje strzelców.

Zjednoczeni Piotrków Kuj

Lech Dobre

2017-10-14

MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski (Piotrków Kujawski, Kaliska 61)