Turniej Orlików

Orlicy naszego klubu na koniec sezonu udali się na turniej rocznika 2007, który odbył się w Dobrzyniu nad Wisłą. W turnieju wzieło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół zagrał w grupie B. W pierwszym meczy nasi zawodnicy pokonali zespół Królewskich Płock 5-1. Był to najlepszy mecz na tym turnieju, gdzie przewaga nie podlegała żadnej dyskusji. Drugi mecz w grupie Unia grała z Feniksem Obrowo remisując go 1-1 w pechowych okolicznościach. Nasz zespół posiadał przewagę w ataku stwarzając sobie sytuacje za sytacją(poprzeczka 2 słupki 1 sam na sam), goście ograniczali się do kontr i w ostatniej minucie spotkania niestety ta jedna kontra im wyszła. Trzeci mecz w grupie orlicy grali ze Startem Proboszczowice. Mecz ten decydował o 1 miejscu w grupie, które by miał nasz zespół w wypadku zwycięstwa. Zawodu rozpoczęły się kapitalnie po bramkach Marcela i Olka prowadziliśmy 2-0. Strart strzelił bramkę kontaktową na którą po rozegraniu rzutu rożnego odpowiedział Marcel. Potem zawodnicy za bardzo poszli do przodu i nadziali się na kontry, które przyniosły wyrównanie dla zespołu z Proboszczowic. Unici walczyli do końca ale nie zdołali przechylić zwycięstwa na swoją korzyść. Remis dał drugie miejsce w grupie i półfinał z Kikolanką Kikól, która wygrała cały turniej i była poza zasięgiem wszystkich drużyn. Polegliśmy w tym półfinale aż 7-0. Pozostała walka o 3 miejsce z gospodarzami Wisełką Centrum Dobrzyń. Mecz rozpoczoł się znakomicie od karnego dla naszej drużyny. Jednak Alek strzela w środek bramki i karny zostaje obroniony. Gospodarze odgryzają się strzałem z dalszej odległości, który kończy się powodzeniem.. Później tracimy drugiego gola grając w osłabieniu. Kontaktową bramkę zdobywa z rzutu wolnego Marcel, ale po brutalnym faulu Łukasza, który dostaje czerwoną kartkę Wisła nas dobija i zajmujemy 4 miejsce. Turniej ogólnie super jak na pierwszy występ w tym składzie pozostał trochę niedostyt bo napradę mogło być 2 miejsce. Trener najlepszymi zawodnikami w naszej drużynie uznał Wiktora i Kornela Lewandoskich, którzy dostali nagrodę. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale.

Królewscy Płock - Unia Choceń 1-5(0-2) Marcel Klonowski-2 Aleksander Kwiatkowski-2 Wiktor Lewandowski
Feniks Obrowo - Unia Choceń 1-1(0-1) Wiktor Lewandowski
Unia Choceń - Start Proboszczowice 3-3(2-0) Marcel Klonowski-2 Aleksander Kwiatkowski
półfinał Kikolanka Kikół - Unia Choceń 7-0(5-0)