Twarda szkoła trampkarzy/Nieskuteczość Młodzików

TRAMPKARZ

UNIA CHOCEŃ - ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI 1-7(0-3) Sędzia Krzysztof Olszewski(Kruszyn)
Bramki: Fabian Przybyszewski 60-k - Erwin Mętlewicz 27,45 Łukasz Kraszewski30,32 Kewin Drążkowski 48 Marcin Chamryga 48 Szymon Gryczewski 57
UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 20 Fabian Przybyszewski(k) 2 Miłosz Rysio 4 Krystian Wojciechowski 15 Hubert Brzozowski 17 Jakub Feliniak 3 Gracjan Urbański i 11 Bartosz Mikołajczewski 6 Mateusz Paprocki 18 Dawid Nykel 10 Grzegorz Niemiec
Skład rezerwowy 4 Krzysztof Lewandowski 22 Filip Laskowski 14 Mikołaj Świątecki

ŁOKIETEK: 88 Adrian Sołtysiński 4 Dariusz Gorzycki 15 Kacper Kamiński 13 Norbert Kuczyński 6 Kacper Gałka 11 Erwin Mętlewicz 10 Jakub Kosztowny 8 Kewin Drążkowski 9 Szymon Gryczewski 17 Adam Pakulski 7 Łukasz Kraszewski
Skład rezerwowy 14 Sebastian Basaj 2 Bartosz Markiewicz 18 Bartosz Rohde 19 Hubert Bilęda 20 Marcin Chamryga 16 Dominik Sobieraj TRENER: Marciniak Dawid

MŁODZIK

Bramki: Tymoteusz Kwiatkowski 46 - Dominik Sobieraj 19
UNIA : 1 Mateusz Klonowski(k) 13 Adam Dankowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 11 Sebastian Bagiński 2 Aleksander Kwiatkowski 16 Mateusz Grzelak 3 Adam Pradun 14 Krystian Skwarski 4 Kacper Ciesielski
Skład rezerwowy 9 Michał Walewicz 8 Kacper Waligórski 7 Marcel Klonowski 5 Bartosz Przybyszewski

ŁOKIETEK 1 Alan Urbański 11 Gabriel Boniec 16 Marcin Chamryga 10 Filip Czajkowski 3 Jakub Pietrzak 9 Krzysztof Przewłoka 5 Dorian Smoliński 8 Dominik Sobieraj17 Marcel Woźniak
Skład rezerwowy 14 Adrian Krysiński 7 Tymon Lewandowski 6 Adam Podlewski 15 Szymon Zalewski 13 Tomasz Żurański TRENER: Dawid Marciniak

Niestety nie był to udany dzień dla naszych drużyn w szczególności dla trampkarzy. Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku i co gorsza takich bramek. Goście atakowali jednak Unia broniła się dzielnie w czym duża zasługa Wiktora, który bronił wszystkie strzały. Zawodnicy Łokietka zaczęli grać ostro, do czego nasi zawodnicy nie byli  przyzwyczajeni. Z powodu kontuzji boisko opuścił Krystian, sytuacja na boisku stała się napięta. Tu nie chodzi nawet oto, że sędzia dopuszczał, czy nie dopuszczał do takiej gry ale goście faulowali tak sprytnie by sędzia tego nie zauważył. W tym okresie mieilśmy rzut wolny ale Dawid przestrzelił. Niestety nadeszła feralna 27 minuta Brześć wykonuje wolnego lecz jest to wolny bezpośredni nie na gwizdek, zanim nasi zawodnicy a w szczególności brakarz zorientowali się, że będzie strzał piłka już była w siatce, Boisko opuszcza Fabek kolejna kontuzja jednak potem wraca. Łokietek w tym okresie strzelił 2 bramki, a piłkę napastnikowi wyłożył nasz obrońca, tak podając do bramkarza jakby była to prostopadła piła do napastnika i do przerwy  0-3, Poobijani zawodnicy wyszli na 2 połowę ale niedługo musiał zejść Mateusz i Hubert obaj kontuzje. Goście prowokowali unitów i zamiast oni  być ukarani na minuty karne wędrowali nasi zawodnicy, którzy chcieli się odgryźć za faule. To wszystko sprawiło, że pogubiliśmy się totalnie i padły koleje 4 bramki, a dzięki Wiktorowi wynik nie był wyższy. Jednak nasz bramkarz musi w końcu zrozumieć, że do piłek trzeba wychodzić ale to opis na następny mecz. Na otarcie łez bramka Fabka z karnego i okres lepszej gry po strzeleniu bramki, gdzie mogła paść jeszcze jedna. Trampkarze do stali solidną lekcję, że piłka nożna to nie tylko zabawa ale i twarda walka, nie zawsze jest fajnie i pięknie ale też brutalnie i oby z tej lekcji wnioski zostały wyciągnięte bo każdy facet powinien pokazać, że ma .... to co kury znoszą.

Młodzicy to kolejna odsłona serialu gdzie jest skuteczność? W tym meczu obstrzelali wszystkie słupki poprzeczki, nie trafiali z metra na bramkę, a gościom wystarczył 1 strzał by wywieść remis z Chocenia. W drugiej połowie nie istnieli ale nas stać było na wyrównanie Tymka, bo piłka za groma do bramki gości wpaść nie chciała. Może w następnym meczu znajdą tą skuteczność bo na treningach jakoś jej nie brakuje.