WAP pokonany 4 miejsce trampkarzy

WAP WŁOCŁAWEK - UNIA CHOCEŃ 0-4(0-1) Sędzia Ewa Łukaszewska(Włocławek)

Bramki: Tymoteusz Kwiatkowski 30 Marcel Klonowski 32 Piotr Wojciechowski 34 Kacper Ciesielski 53-g

WAP: 1 Wiktor Jabłoński 2 Mateusz Osmul 23 Borys Charaszkiewicz 8 Borys Lewandowski 10 Wiktor Mikicki 5 Kamil Pakuła 3 Maciej Wasiński 6 Oliwia Wiśniewska 9 Weronika Górecka
Skład rezerwowy 7 Antoni Śliwiński 18 Bartosz Chabasiński 11 Bartosz Kamiński 19 Jakub Kruszyński 4 Maciej Mańkowski 14 Piotr Pawłowski 12 Mateusz Waliszewski TRENER: Stefański Maciej

UNIA : 1 Łukasz Wojciechowski - 3 Adam Pradun 17 Kacper Skonieczny 5 Adam Lewandowski 17 Aleksander Kwiatkowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 4 Kacper Ciesielski 18 Piotr Wojciechowski 7 Marcel Klonowski(k) Skład rezerwowy 14 Damian Gołębiewski 8 Wiktor Lewandowski 9 Kornel Lewandowski

Drugie zwycięstwo odnieśli młodzicy grając w okrojonym składzie z drużyną WAPu. Z powodu braku Bartka na bramce z konieczności musiał stanąć Łukasz. Pierwsza połowa była bardzo nieskuteczna. Piłkarze gospodarzy tylko 3 razy zagrozili naszej bramce my natomiast praktycznie nie schodziliśmy z ich połowy ale nie mogliśmy trafić w bramkę mimo 8 okazji do zdobycia. Dopiero w ostatniej minucie po podaniu Kajtka Tymek zdobywa bramkę. Po przerwie szybko zdobywamy kolejne dwie a strzela Marcel i Piotrek dla którego to premierowa bramka w lidze więc gratulacje. Potem znowu zawodziła skuteczność i dopiero w 53 minucie po podaniu Tymka Kajto strzela piątą bramkę w lidze, a wynik do końca się już nie zmienił. Za tydzień młodzicy u siebie zagrają z LTP Lubanie

Trampkarze mieli pauzę w lidze więc wystąpili w turnieju o Puchar Wójta Gminy Choceń. Zajęli wysokie 4 miejsce ulegją w meczu o 3 OSP Choceń 1-4 Waligórski. W meczach grupowych trampkarze wygrali z Unia Choceń Oldboys and Zarząd 2-1(Skwarski, Dankowski) przegrali z Batory Borzymie 1-5(Urbański) oraz wygrali 2-1 z Unia Choceń piłka ręczna juniorzy(Nowakowski, Dankowski) i zajęli drugie miejsce dające grę w dalszej fazie rozgrywek. W meczu o wejście do finału przegrali z Zjednoczeni Czerniewice 1-4(Dankowski) Trampkarze zagrali w składzie:

1 Wiktor Staniszewski 5 Fabian Przybyszewski(k) 8 Jakub Nowakowski 3 Adam Dankowski 11 Bartosz Mikołajczewski 10 Jakub Feliniak 19 Mateusz Klonowski 7 Kacper Waligórski 6 Krystian Skwarski 17 Gracjan Urbański 12 Miłosz Laskowski 16 Miłosz Rysio

Za tydzień zagrali ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski.

1 Wiktor Staniszewski 5 Fabian Przybyszewski(k) 8 Jakub Nowakowski 3 Adam Dankowski 11 Bartosz Mikołajczewski 10 Jakub Feliniak 15 Mateusz Paprocki 19 Mateusz Klonowski 7 Kacper Waligórski 6 Krystian Skwarski 17 Gracjan Urbański Skład rezerwowy 12 Miłosz Laskowski 18 Dorian Jabłoński 16 Miłosz Rysio 14 Sebastian Bagiński (http://gtsuniachocen-mloda.futbolowo.pl)