Wygrana z WAPem

UNIA CHOCEŃ - WAP WŁOCŁAWEK 5-1(2-1) Sędzia Adam Nakonowski(Kowal)

Bramki: Wiktor Lewandowski 10 Kacper Ciesielski 18,57 Tymoteusz Kwiatkowski 37,55-k - Weronika Górecka 5

W 45 minucie Bartosz Przybyszewski broni rzut karny to już drugi w tym sezonie!

UNIA : 12 Hubert Młynarkiewicz - 3 Adam Pradun 17 Kacper Skonieczny 5 Adam Lewandowski 17 Aleksander Kwiatkowski 4 Kacper Ciesielski 8 Wiktor Lewandowski 13 Łukasz Wojciechowski 7 Marcel Klonowski(k) Skład rezerwowy 14 Damian Gołębiewski 9 Kornel Lewandowski 18 Piotr Wojciechowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 4 Paweł Maciejewski

WAP: 12 Igor Kulik - 2 Mateusz Osmul 11 Bartosz Kamiński 10 Borys Lewandowski 4 Maciej Maciejewski 20 Patryk Oleradzki 3 Maciej Wasiński 6 Oliwia Wiśniewska 9 Weronika Górecka Skład rezerwowy 7 Antoni Śliwiński 15 Borys Charaszkiewicz 19 Jakub Kruszyński 4 Wiktor Mikicki 23 Mateusz Waliszewski 8 Franciszek Zacharow TRENER: Stefański Maciej

Zespół początkowo wystąpił w eksperymentalnym składzie z powodu powrotu zawodników z meczu koszykówki. Mimo to mecz od początku był pod naszą kontrolą lecz jak to bywało poprzednio głupi błąd zadecydował, że po 5 minutach tracimy bramkę. Mimo tej straty nadal byliśmy stroną ofensywną i pięć minut później po dobitce Wiktora jest 1-1. Gratulujemy zawodnikowi debiutanckiej bramki w młodzikach. Stwarzamy sporo sytuacji jak co mecz i dopiero w 18 Kajtek wyprowadza nas na prowadzenie. Po przerwie wchodzi Bartek wcześniej już dołączył Tymo, który pięknym strzałem daje nam 3 bramkę. Potem goście mają rzut karny jednak Bartek broni strzał zawodnika WAPu. Potem jest mnóstwo sytuacji z których wykorzystujemy tylko 2 kajtek i Tymek z karnego. Ale marnujemy 200 procentowe setki jak Adam w słupek. Z tydzień ważne mecze obu naszych ekip.