Wymęczone zwycięstwo

UNIA CHOCEŃ - LIDER II WŁOCŁAWEK 3-1(0-0) Sędzia Ewa Łukaszewska (Włocławek)

Bramki: Tymoteusz Kwiatkowski 45,49 Krystian Skwarski 56 - Kacper Kulasiński 60+2

UNIA : 12 Miłosz Laskowski 10 Mateusz Klonowski(k) 9 Gracjan Urbański 21 Jakub Feliniak 2 Aleksander Kwiatkowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 8 Kacper Waligórski 4 Kacper Ciesielski 14 Krystian Skwarski Skład rezerwowy 7 Marcel Klonowski 3 Adam Pradun 5 Adam Lewandowski 19 Błażej Jaskólski 20 Zuzanna Piasecka

LIDER II 1 Franciszek Pawłowski 3 Adrian Czarnecki 17 Michał Hofman 20 Mikołaj Koch 4 Wiktor Lewandowski 10 Jakub Orliński 7 Kacper Orliński(k) 6 Brajan Stefaniak 8 Bartosz Wróblewski Skład rezerwowy 2 Rafał Babiński 3 Kacper Kulasiński 14 Aksel Sochacki TRENER: Lipkowski Tomasz

Skład młodzików na mecz z Liderem był tak optymalny, że wszyscy spodziewali się łatwego i wysokiego zwycięstwa. Niestety rzeczywistość nie była tak łaskawa. W potwornym upale przyszło grać naszym młodym zawodnikom i były to przysłowiowe męczarnie. Pierwsza połowa to było przysłowiowe walenie w mur, były słupki poprzeczki nie było składnej gry tak jakby każdy chciał strzelić bramkę. Po przerwie zaczeło się podobnie dopiero nieporozumienie bramkarza gości i ich stopera wykorzystał Tymek, który kilka minut później strzelił drugą bramkę. Gra się poprawiła skuteczność tak sobie, trzecią bramkę w zamieszaniu strzelił Skwarek i na tym się skończyło. Przysłowiową setkę miała Zuzia ale zamiast głową próbowała strzelać kolanem. Goście odgryźli się 1 bramką na zakończenie meczu, chociaż trzeba przyznać mieli kilka dobrych sytuacji.  Młodzicy przygotowują się do następnego meczu i oby zagrali bardziej zespołowo,gratulując im dzisiejszego zwycięstwa.