Z obłoków na ziemię

UNIA CHOCEŃ - PIAST BĄDKOWO 1-4 (0-2) Sędzia: Dawid Wasielewski

Bramki: Mateusz Klonowski 44 - Dorian Nowak 3 Alan Kruszka 9,55 Arkadiusz Urbański 37

UNIA : 12 Miłosz Laskowski 13 Adam Dankowski 10 Mateusz Klonowski 11 Sebastian Bagiński 7 Krystian Wojciechowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 8 Kacper Waligórski 14 Krystian Skwarski 4 Kacper Ciesielski
Skład rezerwowy 21 Krzysztof Lewandowski  18 Jakub Feliniak 16 Mateusz Grzelak 17 Mikołaj Świątecki

PIAST: 1 Łukasz Pogodziński 3 Dominik Dzioba 7 Wiktor Grzegórski 6 Jakub Jadczak 11 Alan Kruszka 10 Dorian Nowak 5 Dawid Przekwas 16 Bartłomiej Sateja 9 Arkadiusz Urbański
Skład rezerwowy 15 Kordian Dzioba TRENER: Kozłowski Sebastian

Mecz pokazał, że nie umiemy grać w deszczowych warunkach. Goście szybko strzelili dwie bramki po błędach naszego bramkarza. Pierwsza bramka to strzał z najbliższej odległości po wypuszczeniu piłki z rąk, a druga to strzał z zza pola karnego i próba obrony nogami zakończona niepowodzeniem. Rośli gracze z Bąkowa kontrolowali spotkanie strzelając po przerwie 3 bramkę. My chwilę później odpowiedzieliśmy strzałem Matiego próbowaliśmy jeszcze coś ustrzelić. Niestety tracimy 4 bramkę po strzale głową i tak kończy się ten mecz. Inna sprawa, że na tym spotkaniu nie było sporo zawodników i na ławce było tylko 4 rezerwowych.