Zjednoczeni i LTP rywalami naszych drużyn

W nadchodzący weekend nasze drużyny zagrają kolejne mecze w swoich ligach. Trampkarze już dziś podejmą ekipę Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Jest to premierowy rywal z którym za moich czasów nie graliśmy. Ekipa gości odniosła dwie porażki i zajmuje 4 miejsce w naszej tabeli. Nie można lekceważyć zespołu gości, gdyż w każdym z przegranych spotkań potrafili strzelić kilka bramek a z ekipą Lecha Dobre dwa razy prowadzić. Trampkarzy czeka trudny mecz o oby wyszli z niego z tarczą.

Młodzicy będą grali z drużyną LTP Lubanie z którym bilans mamy niekorzystny. Tylko 1 zwycięstwo juniorów starszych w ostatnim czasie. Poniżej historia meczów z tym zespołem. Zespół młodzika nie może lekceważyć rywala, który zamyka tabelę  ponieważ w Lubrańcu w pierwszej połowie postawił zacięty opór nie tracąc bramki. Dopiero po przerwie został pokonany wię z pewnością w jutrzejszy poranek spacerku nie będzie.

Oto obsada 4 kolejki i klasyfikacja strzelców. U młodzików przewodzi Kajtek ale gonią go dwaj snajperzy z Lubrańca, więc skuteczność trzeba poprawić. U trampkarzy wyżej wspomnianą skuteczność pokazał Marcel Ignasiak zawodnik Lecha a były zawodnik Startu, który swojej byłej drużynie zaaplikował 7 bramek i prowadzi w klasyfikacji.

Sezon 2014/2015 junior starszy

LTP LUBANIE - GTS UNIA CHOCEŃ 4-2(2-1) Sędzia: Marcin Skowroński (Plebanka)

Bramki: Nastachowski Maciej 29, Rutkowski Mateusz 32, Walczak Przemysław 59, Kokowicz Amadeusz 73- Zasadziński Łukasz 28,86

Skład Unii:

Kujawa Robert - Seklecki Cezary, Pawlak Adrian , Hoffman Dawid 82 Patryk Czyżewski, Czyżewski Patryk, Zawitowski Marcin, Machalski Hubert, Matusiak Mikołaj 70 Osiński Michał, Kołodziejczak Piotr, FrąckiewiczAndrzej,Zasadziński Łukasz

żółte kartki: Machalski Hubert,Kołodziejczak Piotr, Seklecki Cezary (Unia)

GTS UNIA CHOCEŃ - LTP LUBANIE 0-2(0-0) Sędzia:Radosław Kaczorowski (Boniewo)

Bramki: Nowak Kacper 65 sam , Kulpa Piotr 87

Skład Unii:

Urbański Jan - Malinowski Arkadiusz, Seklecki Cezary , Nowak Kacper, Pawlak Adrian 55 Czyżewski Patryk, Zawitowski Marcin, Malczak Kamil, Machalski Hubert 75 Świątkowski Jarosław, Zasadziński Łukasz 20 Matusiak Mikołaj, Kołodziejczak Piotr, FrąckiewiczAndrzej

Skład LTP:

żółte kartki: Malinowski Arkadiusz,Kołodziejczak Piotr-2 (Unia) - Zakrzewski Patryk(LTP)