Porażki z Lechem

TRAMPKARZ

UNIA CHOCEŃ - LECH RYPIN 1-4(1-3) Sędzia Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)

Bramki: Jarosław Szaradowski 34 - Jakub Jadczak 18 Szymon Markowski 26 Marek Kostrzewa 32 Jakub Krajewski

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 14 Mateusz Ampanowicz 5 Fabian Przybyszewski(k) 11 Sebastian Bagiński 10 Jakub Feliniak 3 Gracjan Urbański 15 Mateusz Paprocki 8 Dawid Nykel 6 Aleksander Wojciechowski 7 Kacper Waligórski 13 Jarosław Szaradowski Skład rezerwowy 3 Hubert Brzozowski 20 Patrycja Mikrut

LECH:12 Dawid Gurtatowski 9 Bartosz Dobrowolski 7 Jakub Jadczak 10 Marek Kostrzewa 6 Mateusz Kowalicki 15 Krzysztof Malinowski 20 Jakub Krajewski 14 Szymon Markowski 4 Hubert Niedbalski 8 Mikołaj Kłótkowski 16 Konrad Orędowski(k) Skład rezerwowy 1 Jakub Pysiak 17 Mateusz Paczkowski 11 Kacper Ratkowski 3 Emil Stefański 18 Wiktor Szymański 2 Patryk Tomaszewski 19 Kamil Wójcik TRENER: Sobierajski Bartosz

MŁODZIK

UNIA CHOCEŃ - LECH RYPIN 0-7(0-3) Sędzia Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)

Bramki: Julian Kolbus 9,36,59 Maksym Thies 13 Mateusz Rozpierski 27 Jakub Listkowski 34 Jakub Cielicki 37

UNIA : 1 Łukasz Wojciechowski 10 Mateusz Klonowski(k) 3 Adam Pradun 15 Bartosz Przybyszewski 2 Aleksander Kwiatkowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 14 Krystian Skwarski 4 Kacper Ciesielski 20 Zuzanna Piasecka Skład rezerwowy 7 Marcel Klonowski 11 Sebastian Bagiński 18 Piotr Wojciechowski 17 Kacper Skonieczny 5 Adam Dankowski 19 Błażej Jaskólski

LECH: 1 Kornel Kuchnicki 14 Kacper Bilicki 11 Jakub Cielicki 10 Maciej Grabowski 3 Hubert Jasiński 20 Emmanuel Kalinowski(k) 16 Julian Kolbus 5 Igor Lemański 9 Jakub Listkowski Skład rezerwowy 13 Jakub Łyko 22 Michał Motylewski 19 Oskar Pietrusiński 7 Mateusz Rozpierski 18 Marcin Rutkowski 8 Maksym Thies 4 Oskar Trzciński 17 Łukasz Wójcik 2 Maksymilian Marczak TRENER: Sobierajski Bartosz

Niestety, nasze drużyny przegrały sobotnie mecze o ile trampkarze zagrali całkiem niezły mecz to pogrom młodzików jest niemiłą niespodzianką. W trampkarzach osłabienia stąd posiłki w lidze zadebiutowali Waligórek i Sebek Bagiński dodajmy udanie. Największą pozytywną niespodzianką był debiut Olka, który po 2 tygodniach treningów zagrał całkiem przyzwoity mecz. Trampkarze prowadzili wyrównaną walkę z rypińskim zespołom i to należy podkreślić bo różnie ostatnio, a szczególnie w rundzie jesiennej z tym bywało. Pierwsza bramka padła tradycyjnie po błędzie obrony, natomiast druga nie powinna być w ogóle uznana ze względu na metrowy spalony na którym był w momencie strzału zawodnik z Lecha. Trzeci strzał to przepiękna bramka nie do obrony w samo okienko. Jednak to Jarek po indywidualnej akcji strzela gościom bramkę do szatni. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej odsłonie nasi zawodnicy mieli okazje by zmniejszyć rozmiary porażki ale się nie udało, wyszło natomiast Lechowi i minutę przed końcem strzela nam 4 bramkę, kiedy wydawało się że druga połowa będzie na 0-0. Trzeba przyznać, że był to lepszy mecz w wykonaniu trampkarzy niż w Lipnie i czekamy na więcej.

Młodzicy ostatni raz tak dotkliwą porażkę ponieśli z Kujawiakiem Kowal na zakończenie poprzedniego sezonu. Główną przyczyną przegranej, były warunki fizyczne drużyny Lecha, których nijak nie udało się przeskoczyć. Nowi zawodnicy nie są jeszcze na tyle ograni  w meczach ligowych co dało się zauważyć z tak silnym rywalem. Najbardziej krytyczne były 4 minuty drugiej połowy gdzie tracimy 3 bramki. Pozytywnym prognostykiem jest końcowe 20 minut drugiej połowy, gdzie zawodnicy otrząsneli się z szoku i zagrali przyzwoicie w obronie.  W drużynie zadebiutowali Adam, Kacper i Błażej a rehabilitacja już za tydzień z Liderem II