Weeked z młodzikami
Trampkarze w ten weekend mają pauzę, natomiast młodzicy po porażce w Lubrańcu, mają szansę rehabilitacji z WAP-em z którym w pierwszej rundzie na wyjeździe wygrali 0-4. Zawodnicy Unii nie mają szans awansu ale wciąż mają szansę na 2 miejsce więc jest o co walczyć. Poniżej terminarze oraz klasyfikacje strzelców..
237 |
Unia Choceń |
WŁOCŁ. AKAD. PIŁKAR. WŁOCŁAWEK |
2017-10-21 |
13:00 |
GTS Unia Choceń (Choceń, Sikorskiego 12) |
Adam Nakonowski (Kowal) |
238 |
Łokietek Brześć Kujawski |
Zgoda Chodecz |
2017-10-21 |
10:00 |
GKS Łokietek Brześć Kujawski (Brześć Kujawski, Traugutta 29) |
Mateusz Czerwiński (Włocławek) |
Mecz Lubania ze Lubrańcem odbył się w czwartek 19.10.2017 o 17 goście wygrali 0-4
176 |
Lech Dobre |
Start Radziejów |
2017-10-21 |
12:00 |
Gminny Klub Sportowy "LECH" Dobre (Dobre, Szkolna 2) |
Cezary Ciesielski (Czołówek) |
177 |
Lider Włocławek III |
Zjednoczeni Piotrków Kuj |
2017-10-20 |
17:00 |
Włocławek, Kazimierza Górskiego |
Mateusz Halulko (Włocławek) |
Młodzik
11 Jakub Sobieraj(MGKS)
10 Kacper Ciesielski(Unia) Piotr Gołębiewski(MGKS)
8 Alan Sobiech(LTP) Alan Urbański(Łokietek)
6 Jakub Sawicki(Zgoda)
5 Jakub Wójtowicz(MGKS)
4 Dorian Smoliński(Łokietek)
3 Marcel Klonowski(Unia) Tymoteusz Kwiatkowski(Unia) Marcel Woźniak(Łokietek)
2 Jonasz Jakubowski(Zgoda) Bartłomiej Kułak(Łokietek) Kacper Lewandowski(LTP) Mateusz Lewandowski(MGKS) Jakub Pawłowski(MGKS) Adam Pradun(Unia) Tomasz Wichrowski(MGKS) Tomasz Żurański(Łokietek)
1 Wiktoria Albin(WAP) Wiktor Barczak(MGKS) Bartosz Chabasiński(WAP) Borys Charaszkiewicz(WAP) Artur Gierkowski(Zgoda) Weronika Górecka(WAP) Jakub Jankowski(Zgoda) Hubert Krakowski(Zgoda) Patryk Kowalski(MGKS) Aleksander Kwiatkowski(Unia) Tymon Lewandowski(Łokietek) Maciej Maciejewski(WAP) Łukasz Mularczyk(LTP) Nicolas Pietrzak(Zgoda) Adam Podlewski(Łokietek) Michał Pyrek(MGKS) Łukasz Śmiałek(MGKS) Maciej Wasiński(WAP) Łukasz Wojciechowski(Unia) Piotr Wojciechowski(Unia) Bartosz Zieliński(Zgoda) Filip Przewozikowski(MGKS samobójcza dla Zgody) Wiktor Kubiak(Łokietek samobójcza dla Zgody) Maciej Wasiński(WAP samobójcza dla Zgody)
Trampkarz
11 Łukasz Jasiekiewicz(Lider III)
8 Marcel Ignasiak(Lech)
6 Olaf Pietrzak(Lider III)
5 Filip Waśkiewicz(Zjednoczeni)
4 Jakub Feliniak(Unia)
3 Adam Dankowski(Unia) Jakub Orliński(Lider III) Mateusz Paprocki(Unia) Fabian Przybyszewski(Unia) Wiktor Tomaszewski(Lech)
2 Bartłomiej Buliński(Lider III) Kacper Orliński(Lider III) Bartosz Pawikowski(Lech)Wiktor Piński(Lech) Dominik Walczak(Lech) Kacper Waligórski(Unia)
1 Jakub Banasiak(Lider III) Kacper Baranowski(Zjednoczeni) Igor Chojnacki(Lider III) Ernest Ciesielski(Zjednoczeni) Adrian Czarnecki(Lider III) Dorian Jabłoński(Unia) Kacper Kulasiński(Lider III) Bartosz Mikołajczewski(Unia) Jakub Nowakowski(Unia) Daniel Ochociński(Zjednoczeni) Krystian Skwarski(Unia) Łukasz Szarwarkowski(Lider III) Jakub Włosiński(Zjednoczeni) Bartłomiej Wocalewski(Lider III)
Komentarze