Wysokie zwycięstwo trampkarzy

UNIA CHOCEŃ - START RADZIEJÓW 7-0(5-0) Sędzia Adrian Fijałkowski(Włocławek)

Bramki: Mateusz Paprocki 16,53 Adam Dankowski 2 Krystian Skwarski 17 Bartosz Mikołajczewski 27 Fabian Przybyszewski 33-k Kacper Waligórski 42

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 5 Fabian Przybyszewski(k) 8 Jakub Nowakowski 3 Adam Dankowski 11 Bartosz Mikołajczewski 10 Jakub Feliniak 15 Mateusz Paprocki 19 Mateusz Klonowski 7 Kacper Waligórski 6 Krystian Skwarski 17 Gracjan Urbański Skład rezerwowy 12 Miłosz Laskowski 18 Dorian Jabłoński 16 Miłosz Rysio 14 Sebastian Bagiński

START : 12 Grzegorz Chrzanowski 5 Tobiasz Adamkiewicz 8 Wiktor Ginczelewski 9 Kacper Jabłoński 2 Mateusz Jarmuż
11 Adam Koral 3 Bartosz Koziński 19 Michał Polak 20 Marcel Szatkowski 16 Andrzej Wrzesiński TRENER: Markowski Piotr

W zaległym meczu 2 kolejki  naszej ligi trampkarzy zespół Unii wysoko pokonał radziejowski Start odnosząc pierwsze historyczne zwycięstwo nad tą drużyną. Skład drużyny gości opierał się na młodszych zawodnikach podobnie jak nasz dokładnie rok temu. Mimo tak okazałego zwycięstwa gra naszych zawodników pozostawiała szczególnie w ofensywie dużo do życzenia. Akcje były nieskładne i szwankowała skuteczność. Na pewno grę utrudniał bardzo silnie wiejący wiatr, który płatał figle przy strzałach i podaniach. Spotkanie zaczęło się znakomicie już w 2 minucie Damek przejoł piłkę w okolicy środka boiska i popędził na bramkę strzelając gola. Piętnaście minut później padły kolejne gole strzelone po składnych akcjach naszych zawodników. Połowa zakończyła się karnym strzelonym przez Fabiana. Po 5-0 w pierwszej połowie wszyscy ostrzyli sobie zęby na dwucyfrowy wynik niestety padły tylko 2 bramki jedna Mateusza szczególnej urody. Unici nie potrafili strzelić więcej bramek bo raz że byli nieskuteczni, a drugi że gra nie przypominała tej pierwszej połowy bo był chaos dużo niecelnych podań i złych rozwiązań. Goście cofnęli się też do obrony ale nie jest to usprawiedliwieniem słabszej postawy. W meczu nie mógł zagrać Kacper Czopiński, który jadąc na trening złamał rękę i prawdopodobnie nie zagra do końca rundy jesiennej. Naszemu koledze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i gry. W kolejny weekend trampkarze mają pauzę ale być może zagrają w turnieju o Puchar Wójta.