Pierwsze koty za płoty

Dwunastka Włocławek - GTS Unia Choceń 6-0(3-0) Sędzia: Mateusz Tybińkowski

Bramki: Kacper Moczulski 3' Jakub Mieszkowski 16' Dominik Marchlewski 22' Bartosz Bąkała 47' Jakub Mieszkowski 58' Miłosz Sztygowski 59

Dwunastka: 1 Jakub Woźniak 12 Mateusz Antoszczuk 10 Bartosz Bąkała 4 Jakub Jabłoński 8 Dominik Marchlewski 11 Kacper Moczulski 6 Filip Pieczkowski 20 Miłosz Sztygowski 14 Oskar Wróblewski
Skład rezerwowy 28 Jakub Mieszkowski 2 Maciej Wierzchowski TRENER: Ramza Łukasz

Unia: 1 Wiktor Staniszewski 10 Mateusz Klonowski 8 Michał Walewicz 11 Adam Dankowski 7 Krystian Wojciechowski 16 Fabian Przybyszewski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 9 Krystian Skwarski 3 Kacper Waligórski
Skład rezerwowy 13 Sebastian Bagiński 15 Michał Seweryniak 17 Mikołaj Świątecki 18 Jakub Feliniak

W pierwszym meczu w lidze młodzików zawodnicy Unii zmierzyli się z jedną najlepszych drużyn tej ligi utytułowaną Dwunastką Włocławek. Ta doświadczona grająca już kilka sezonów w tym składzie zdobywczyni Kujawy Cup 2014 pokonała nasz zespół prowadząc do przerwy 3-0. Drużyna Unii zagrała bardzo ambitnie mając kilka sytuacji w pierwszej połowie jednak brak doświadczenia i ogrania młodych zawodników na większym boisku sprawiło, że skończyło się na takim rezultacie. Chłopcy mają pierwsze przetarcie i nw każdym meczu dadzą z siebie wszystko.