Zwycięski sparing z Kujawianką

UNIA CHOCEŃ - Kujawianka Izbica Kujawska 5-3 2-1(2-2) Sędzia:Marcin Klonowski

Bramki:Kacper Waligórski 37 Aleksander Kwiatkowski 30 Krystian Skwarski 20,42 Adam Dankowski 55 - 10,12,50

UNIA : Miłosz Laskowski  Mateusz Klonowski Adam Dankowski  Krystian Wojciechowski Kacper Waligórski Michał Walewicz Krystian Skwarski  Tymoteusz Kwiatkowski Kacper Ciesielski Aleksander Kwiatkowski Sebastian Bagiński  Krzysztof Lewandowski  Mikołaj Świątecki Adam Pradun Jakub Feliniak

Wysokim zwycięstwem zakończył się drugi sparingowy mecz z zespołem Kujawianki. Początek meczu wyrównany lecz w 10 minucie po błędzie tracimy bramkę i 2 minuty później drugą. nasi zawodnicy potrafili jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu. W 20 minucie podanie Tymka wykończył Skwarek,a tuż przed przerwą Tymek podaniem obsłużył swojego młodszego brata i Olek wyrównał stan meczu. Druga połowa była jeszcze lepsza w wykonaniu naszych graczy bramki strzelali Skwarek i Waligórek, ale najpiękniejszą strzelił nasz najskuteczniejszy gracz ligowy - Damek. Adam kapitalnie uderzył z dalszej odległości, a goście odpowiedzieli tylko 1 trafieniem. Mecz był bardzo ciekawy i jak na pierwszy kontakt z boiskiem obfitował w wiele ciekawych i składnych akcji.