Klapa na koniec

VIKING ALEKSANDRÓW KUJAWSKI - UNIA CHOCEŃ 2-1(1-0) Sędzia: Wojciech Przewozik

Bramki: Bartosz szelągowski 11 Bartłomiej Woźniak 49 - Adam Dankowski 53

VIKING : 12 Mariusz Spiechowski 17 Franciszek Kamiński 4 Oskar Kuźba 18 Patryk Skrzypnik 7 Mateusz Spociński 20 Bartosz szelągowski 11 Bartłomiej Woźniak 8 Jakub Zieliński 5 Jakub Zieliński

Skład rezerwowy: 14 Mateusz Krieger 21 Kacper Kuczyński 9 Gracjan Ryszewski  Trener: Łukasz Zych

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 10 Mateusz Klonowski 13 Adam Dankowski 7 Krystian Wojciechowski 8 Kacper Waligórski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 16 Fabian Przybyszewski 14 Krystian Skwarski 9 Michał Walewicz

Skład rezerwowy 11 Sebastian Bagiński 15 Michał Seweryniak 21 Krzysztof Lewandowski  18 Jakub Feliniak 12 Miłosz Laskowski

Ostatni mecz sezonu był pewnym rozczarowaniem, gra się nie kleiła, a drużyna była cieniem tej z poprzednich spotkań. Już w 11 minucie zawodnik Vikinga przedłużył dośrodkowanie z rzutu rożnego, które ku zaskoczeniu wszystkich wpadło do bramki. Gospodarze umiejętnie bronili się rozbijając nasze ataki przed polem karnym. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, po odkryciu się naszego zespołu i postawieniu wszystkiego na jedną kartę dostajemy bramkę po kontrze. Po kilku minutach obudziła się nadzieja na korzystny wynik ponieważ Damek umieścił piłce w siatce po dużym zamieszaniu. Unici ruszyli do kolejnych ataków i w ostatniej akcji meczu mieli wolnego ale wynik nie uległ już zmianie. Najbardziej uradowany był młody bramkarz Vikinga, który przed meczem wjeżdżając do szatni rowerem walnoł się w ścianę nabijając śliwę i tak broniąc cały mecz.Przegrywamy i spadamy o 1 pozycję w tabeli. Czekamy na wiosnę pewnie będzie lepsza.