Kujawiak lepszy w derbach

KUJAWIAK KOWAL - UNIA CHOCEŃ 7-1(2-0) Sędzia: Ewa Łukaszewska

Bramki: Bartłomiej Grzegórski 3 Mateusz Pustelnik 21 Dominik Jankowski 39 Marcel Wilczyński 45 Bartosz Doliński 51,54 Jakub Czerwiński 58 - Adam Dankowski 43

KUJAWIAK : 1 Adrian Pajęcki 15 Jakub Pietrusiński 14 Adrian Ostrowski 10 Michał Pirowski 2 Maciej Mazierski 4 Dominik Jankowski 9 Mateusz Pustelnik 8 Czerwiński 11 Bartłomiej Grzegórski

Skład rezerwowy: 12 Miłosz Struciński 20 Bartosz Doliński 6 Jakub Szefler 7 Marcel Wilczyński 5 Filip Wiśniewski 3 Artur Dybowski Trener: Jarosław Rudziński

UNIA : 1 Wiktor Staniszewski 10 Mateusz Klonowski 13 Adam Dankowski 7 Krystian Wojciechowski 8 Kacper Waligórski  16 Fabian Przybyszewski 20 Grzegorz Niemiec 9 Michał Walewicz 6 Tymoteusz Kwiatkowski

Skład rezerwowy 11 Sebastian Bagiński  15 Michał Seweryniak 21 Krzysztof Lewandowski 17 Mikołaj Świątecki 19 Miłosz Rysio 18 Jakub Feliniak 12 Miłosz Laskowski 14 Krystian Skwarski

Mecz z czołową drużyną tabeli rodził pewne obawy o wynik jednak nie było tak źle jak się wydawało. Niestety po błędzie obrony, która zapomniała, że spalony nie obowiązuje na połowie przeciwnika w 3 minucie tracimy bramkę. Mecz jest wyrównany, a przynajmniej bardzo dobrze gramy w obronie i mamy nawet okazje do zdobycia bramki. W 21 minucie po błędzie bramkarza tracimy 2 bramkę po rzucie rożnym. Dobra gra pozwala do przerwy nie stracić już gola. Po zmianie stron jest podobnie ale w 39 tracimy kolejną bramkę. jednak 4 minuty później Damek wykańcza akcję strzałem po ziemi zza pola karnego i mamy honorową bramkę. W tej euforii zapominamy o obronie i jest 4-1. Kolejne bramki były konsekwencją zmian na różnych pozycjach łącznie z bramkarzem i mimo wysokiej porażki nie był to zły mecz.