Wisła na drodze Unii

Nim zacznę opis właściwego tematu chciałbym się podzielić super wiadomością, otóż w rozgrywanym dziś meczu seniorów z Ziemowitem Osięciny na listę strzelców wpisał się zdobywca 2iej bramki Hubert Machalski, który jeszcze wiosną strzelał bramki w juniorach starszych. Piszę o tym dlatego,by zachęcić byłych juniorów do treningu bo jednak można prawda. Z drugiej zaś strony chcę zwrócić uwagę młodych zawodników którzy zaczynają, ze naszym celem  oprócz wyszkolenia jest dążyć do tego aby za kilka lat to wy w dorosłej piłce zwyciężali z Unią i grali w niej pierwsze skrzypce zastępując starszych graczy. Czekamy na kolejne bramki wychowanków a przede wszystkim dobrą grę i kolejnych zawodników na treningach seniorów.

Młodzicy udają się do Dobrzynia, by powalczyć z miejscową Wisłą na pięknym stadionie i murawie. Wisła wygrała tylko 1 mecz z Vikingiem, przegrywając pozostałe spotkania. Niestety nie wiadomo, czy Unia pojedzie w najsilniejszym składzie ponieważ kilku zawodników się pochorowało. Mimo to, Ci co pojadą na pewno ambitnie powalczą o jak najlepszy wynik. Będzie to szansa dla zawodników, którzy do tej pory grali trochę mniej i będą mieli okazję dać z siebie wszystko. Z Wisłą od kiedy zajmuję się Unią drużyny młodzieżowe jeszcze nie grały, ale nie mówię, że to debiut bo nie mam dostępu do danych z dwóch sezonów, w każdym razie z Wisłą nie graliśmy bardzo bardzo dawno. Oto obsada 5  kolejki:

Wicher Wielgie

Kujawiak Kowal

87-603 Teodorowo, nr. budynku

Mateusz Reznerowicz (Dobrzyń n/W.)

Orzeł Służewo

Dwunastka Włocławek