Zwycięstwo i Pechowa porażka

MŁODZIK

UNIA CHOCEŃ - ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI 5-3(3-1) Sędzia Adam Nakonowski (Kowal)

Bramki: Adam Pradun 11 Kacper Ciesielski 21,24,45,53 - Tomasz Żurański 26 Alan Urbański 50 Dorian Smoliński 51

W 15 minucie Bartosz Przybyszewski obronił rzut karny

UNIA : 1 Bartosz Przybyszewski - 3 Adam Pradun 11 Kacper Skonieczny 5 Adam Lewandowski 12 Łukasz Wojciechowski 6 Tymoteusz Kwiatkowski 16 Kacper Ciesielski 2 Aleksander Kwiatkowski 7 Marcel Klonowski(k) Skład rezerwowy 8 Wiktor Lewandowski 9 Kornel Lewandowski 15 Cezary Jarecki 18 Piotr Wojciechowski 4 Paweł Maciejewski 12 Hubert Młynarkiewicz

ŁOKIETEK: 1 Tobiasz Głowski - 7 Tymon Lewandowski 9 Adam Podlewski 2 Krzysztof Przewłoka 5 Dorian Smoliński 16 Bartłomiej Ujazdowski 11 Alan Urbański 10 Marcel Woźniak 15 Szymon Zalewski Skład rezerwowy 6
Kacper Malinowski 3 Bartłomiej Kułak 17 Przemysław Kosmalski 13 Tomasz Żurański TRENER: Dawid Marciniak

TRAMPKARZ

LECH DOBRE - UNIA CHOCEŃ 1-0(0-0) Sędzia Marcin Koziorowicz (Włocławek)

Bramka: Wiktor Piński 69

LECH: 1 Dominik Bartczak 4 Jakub Banasiak 2 Mateusz Fira 8 Marcel Ignasiak 5 Wiktor Kropniewski 3 Jakub Nowak 6 Bartosz Pawikowski(k) 9 Wiktor Piński 10 Wiktor Tomaszewski 11 Mateusz Rożniakowski 7 Dominik Walczak Skład rezerwowy 15 Dawid Czapski 12 Piotr Górniak 14 Kamil Rogacki 13 Marcel Ziemniewicz TRENER: Ignasiak Marek

UNIA : 12 Miłosz Laskowski 5 Fabian Przybyszewski(k) 8 Jakub Nowakowski 16 Miłosz Rysio 10 Jakub Feliniak 3 Adam Dankowski 11 Bartosz Mikołajczewski 9 Mateusz Klonowski 7 Kacper Waligórski 6 Krystian Skwarski 17 Gracjan Urbański Skład rezerwowy 1 Wiktor Staniszewski 15 Mateusz Paprocki 19 Kacper Młynarkiewicz 2 Dorian Jabłoński

W odmiennych nastrojach nasze drużyny były po zakończonych spotkaniach, bo młodzicy po raz drugi w tym sezonie pokonali Łokietka natomiast trampkarze pechowo przegrali w Dobrem. Przewaga młodzików z meczu z Brześciem nie podlegała żadnej dyskusji. Po początkowych próbach zakończenia akcji na strzał z dystansu zdecydował się Adam Pradun i otworzył wynik spotkania. Goście po stracie bramki ruszyli do większych ataków i w 15 minucie dostali od nas prezent w postaci rzutu karnego. Prezent ponieważ Łukasz postanowił zatrzymać piłkę ręką. Rzut karny we wspaniałym stylu obronił Bartek i wynik nie uległ zmianie. Potem  w 21 i 24 padły dwie bramki dla naszej drużyny, gdzie popisowo wykończył akcje Kajtek. Niestety chwila zawahania spowodowała, że gocie w 26 minucie zdobywają bramkę kontaktową i do przerwy 3-1. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie nadal przeważaliśmy a kajtek dołożył jeszcze 2 bramki. Ta druga wyglądała na samobójczą jednak sędzia uznał, że zdobył ją Kacper. Bramki które padły dla gości były konsekwencją zmian i odmłodzenia składu,aby pozostali zawodnicy ogrywali się i nabierali doświadczenia. W tym spotkaniu wreszcie powróciła skuteczność i chcielibyśmy by nie opuściła nas w kolejnych spotkaniach.

Zespół trampkarzy, grał w Dobrym bardzo ciężki mecz. Spotkanie było bardzo wyrównane, a dodatkowo w pierwszej połowie nasi zwodnicy musie walczyć dodatkowo z silnym wiatrem. Obie drużyny miały szanse na strzelenie bramki jednak żadnej się to nie udało. Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu tylko niestety nie strzelamy bramek, a mieliśmy przynajmniej dwie znakomite okazje do ich strzelenia(Gracjan, Krystian). Lech nie był nam dłużny ale 2 okazje gospodarzy wybronił Wiktor. Kiedy wszyscy myśleli, że mecz skończy się remisem na koniec spotkania po ostatnim wybiciu, przejoł piłkę zawodnik Lecha i przelobował Wiktora. Przykra porażka z której trzeba wyciągnąć wnioski i poprawić celowniki w najbliższym meczu